Начало / Кариери / WordPress & WooCommerce Intern

WordPress & WooCommerce Intern

Търсим стажант, който да поеме част от задачите по проекти, за които отговаряме. Това е отлична възможност за всеки, който иска да натрупа практически опит в реална работна среда и да развие своите умения.

Отговорности:
  • Подпомагане в разработката и поддръжката на WordPress сайтове и WooCommerce магазини
  • Инсталиране и конфигуриране на теми и плъгини
  • Извършване на базови промени по дизайна и функционалността на сайтове
  • Поддръжка и актуализация на съдържание
  • Тестване и откриване на бъгове
  • Предлагане на идеи за подобрения и оптимизация на сайтове
  • Работа в Slack, Discord, Trello, Todoist и др.
  • Владеене на английски език (писмено и говоримо)
  • Самодисциплина
Изисквания и технологичен стак:
  • Основни познания в работата с WordPress и WooCommerce
  • Познания по HTML, CSS, JavaScript (jQuery) и PHP
  • Основни плъгини и теми, с които ще се работи:
    • Elementor
    • Divi
    • Avada
    • Formidable Forms
    • Advanced Custom Fields
    • WP All Import и др.
Какво ще считаме за предимство:
  • Познания за API, хостинги, cPanel и др.
  • Познания в PHP frameworks като Laravel, Symfony и/или други (развиваме и няколко Laravel проекта)
  • Работа с Adobe продукти
Какво предлагаме?
  • Практическа подготовка в продължение на 3 месеца с ментор с над 10 години опит в бранша
  • Базово възнаграждение по време на стажа с възможност за ръст при успешното му завършване и преминаване на постоянна позиция
  • Свобода на действие и изява
  • Възможност за хибридна работа от PUZL Coworking и напълно дистанционно
  • Гъвкаво работно време

Кандидатствай

Intern Applicants

Maximum file size: 4.19MB

Подадената информация в тази форма ще бъде изпозлвана единствено за целите на подбора.